logo Facebook
i slova jsou činy

Do Lagardere Active ČR přichází Martina Říhová

07. listopadu 2017 13:24 / autor: Jan Mrzena

Novou výkonnou ředitelkou multimediální skupiny Lagardere Active ČR se od 6. listopadu stala Martina Říhová. Do její kompetence patří řízení aktiv napříč úseky společnosti. Bude se například podílet na klíčových rozhodnutích týkajících se obchodních, marketingových a výrobních aktivit společnosti. Ve funkci bude úzce spolupracovat s prezidentem společnosti, Michelem Fleischmannem. 

Martina Říhová se pohybuje v mediální oblasti více než 20 let. Zkušenosti získala jako mediální ředitelka v agentuře Leo Burnett Advertising, jako ředitelka mediální agentury MediaVest, později Starcom MediaVest Group. Do Lagardere Active přichází ze skupiny Publicis One, kde pracovala od srpna 2016 na pozici Chief integration officer. Její hlavní odpovědností v pozici výkonné ředitelky skupiny Lagardere bude řízení firmy napříč všemi úseky a nastavování procesů, tak aby reflektovaly změny, které multimediální dům nastartoval zhruba před dvěma lety.

„Lagardere Active ČR je uznávanou multimediální skupinou, která určuje budoucí trendy v oboru, a proto musí pružně reagovat na proměny celého mediálního trhu. Naše společnost proto neustále prochází dynamickými změnami v programu stanic, v marketingové i obchodní strategii, a hlavně se zaměřujeme ještě více na tvorbu digitálního obsahu. Tohle všechno se sebou ale nese i povinnosti směrem dovnitř firmy a je nutné, aby někdo všechny tyto proměny ve firmě řídil a koordinoval. Jsem proto rád, že nám s tímto přichází pomoct zkušená mediální profesionálka, které změnový management a nastavování procesů není cizí. Přeji Martině Říhové mnoho úspěchů, energie a radosti z práce a těším se na její první nápady a postřehy,“ říká Michel Fleischmann, prezident Lagardere Active ČR.

 „Po více než dvaceti letech v agenturním světě mám nyní možnost nakouknout do prostředí samotného média a velmi se na tuto výzvu těším. Již několik let sleduji unikátní příběh, který za sebou značky jako Evropa 2 a Frekvence 1 nechávají a jsem opravdu moc ráda, že nyní mohu být součástí tohoto příběhu. Na druhou stranu ale pevně věřím, že moje dosavadní zkušenosti budou pro Lagardere také přínosem, protože někdy pohled zvenčí může být pro zaběhlé standardy zajímavým insightem,“ vysvětluje Martina Říhová.