logo Facebook
i slova jsou činy

Monitora přidává do monitoringu médií přepis dalších pořadů Českého rozhlasu

09. ledna 2019 16:21 / autor: Monitor

Rozsáhlá služba pro komplexní real-time monitoring médií a mediální analýzu Monitora rozšiřuje monitorovací služby. Nově zákazníkům přináší kompletní manuální přepisy stanic Českého rozhlasu. Spolu s novou verzí aplikace jde o vylepšení nástroje, který již teď nabízí kromě rozsáhlé šíře služeb také obsáhlý mediální archiv.

V přepisech radií v Monitoře aktuálně přibyly výstupy z pořadů stanic ČRo Radiožurnál, ČRo Plus, ČRo Dvojka a ČRo Hradec Králové. Na přepisech pracuje 20členný tým, který částečně využívá i strojový přepis. „Monitora využívá nástroje jako automatické zpracování dat, je pro nás však klíčové, aby finální výstup tvořil člověk, v našem případě celý tým zkušených lidí. Díky spojení umělé inteligence a lidského faktoru můžeme zákazníkům nabídnout kvalitní reporting a analýzu na špičkové úrovni a pomoci jim tak šetřit čas strávený monitoringem,“ vysvětlil Tomáš Berger, CEO Monitora.

Monitora svým zákazníkům nabízí pokročilé nástroje real-time monitoringu včetně komplexní analýzy výstupů, e-mailové reporty, přehledné statistiky i monitoring sociálních sítí. Služeb Monitora Media využívá řada společností - například Transparency International, AVAST, CzechInvest, TPCA, hlavní město Praha a Ministerstvo dopravy ČR.

(redakčně kráceno)